Szczawno-Zdrój tworzy i rewitalizuje atrakcje turystyczne

Ta atrakcja nie ma jeszcze zdjęcia. Może ty masz jakieś zdjęcia tego obiektu? Jeżeli tak to zaloguj się, edytuj ten obiekt i dodaj zdjęcia opisując je.

Data wydarzenia:Od piątek, 27 Wrzesień, 2013 - 22:50 do piątek, 31 Październik, 2014 - 00:00

„Rewitalizacja Teatru Letniego” oraz „Zagospodarowanie na cele rekreacyjno-sportowe Wzgórza Gedymina i Słonecznej Polany” to dwa projekty infrastrukturalne, na których realizację Gmina Szczawno-Zdrój otrzymała dofinansowanie blisko 3,5 mln zł z Regionalnego Programu Operacyjnego.

Rewitalizacja Teatru Letniego położonego  w Parku Zdrojowym będzie obejmować remont sceny wraz z budową zadaszenia, przebudowę widowni terenowej oraz kupno nowoczesnego systemu oświetlenia i nagłośnienia scenicznego. Nowy wygląd uzyska także budynek sanitarno-szatniowy, w którym znajdą się toalety, garderoby i pomieszczenia magazynowo-techniczne.

Projekt „Zagospodarowanie na cele rekreacyjno-sportowe Wzgórza Gedymina i Słonecznej Polany” będzie obejmował budowę infrastruktury dla tego popularneg miejsca w postaci placu zabaw wraz z urządzeniami zabawowymi oraz ścieżkami fitness,wybudowanie pawilonu klubowo-socjalnego z tarasem widokowym, w którym zlokalizowane będą m.in. ogólnodostępne toalety, szatnie, punkt gastronomiczny, pomieszczenia biurowe i magazynowo-garażowe. Będzie można także korzystać z nowej ścianki wspinaczkowo-boulderingowej.

Szczawno-Zdrój

50.806729053519
16.255136840448

Sprawdź co na temat tego wydarzenia mówi Google

Zobacz także inne Aktualności i wydarzenia

Recenzje użytkowników:

0
Brak głosów

Tagi:
rewitalizacja
teatr
widok
ścianka