Jesienna kampania - Dolny Śląsk. Dotknij Tajemnicy

Ta atrakcja nie ma jeszcze zdjęcia. Może ty masz jakieś zdjęcia tego obiektu? Jeżeli tak to zaloguj się, edytuj ten obiekt i dodaj zdjęcia opisując je.

Data wydarzenia:niedziela, 1 Wrzesień, 2013 - 17:40

Rozpoczyna sie kolejna odsłona kampanii reklamującej Dolny Śląsk - Dolny Śląsk. Dotknij Tajemnicy. Spoty filmowe z nowymi ujęciami (m.in. Doliny Baryczy, Śnieżne Kotły) już we wrześniu obejrzą widzowie stacji: TVN, Polsat, Discovery, National Geographic.

Jak podaje Dolnośląski UM:

Emisja spotów z nowymi ujęciami to jednak nie wszystko. Dodatkowo od 1 września na ulicach największych miast województwa pojawi się 90 billboardów i citylightów powiązanych tematycznie z kampanią telewizyjną. Jesienna promocja województwa kosztuje 3,3 mln. zł. 70 proc. tych środków pochodzi z funduszy Unii Europejskiej. Billboardy i citylighty to wydatek 70 tys. zł.

Jak sie okazuje, ten rodzaj promocji jest bardzo skuteczny - „Tajemniczy Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia – do zobaczenia” obejrzało ponad 122 milionów widzów przed telewizorami. Spot zanotował blisko 25 milionów odsłon w internecie. Efektem pierwszej części kampanii było zwiększenie ruchu turystycznego w miejscach, które pokazano w filmie. W 2012r. do Krzeszowa przyjechało ok. 30 proc. więcej turystów niż rok wcześniej, Stawy Milickie odwiedziło o 40 proc. osób więcej a Zamek Książ – o 11 proc. więcej niż w 2011r.

Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za powodzenie nadchodzącej kampanii - oby skutki były jeszcze bardziej widoczne!

Sprawdź co na temat tego wydarzenia mówi Google

Zobacz także inne Aktualności i wydarzenia

Recenzje użytkowników:

0
Brak głosów

Tagi:
tajemnice