Kawiarnie i herbaciarnie

Widok mapy
Kawiarnia u Apostoła  (Fot. aga)

Kawiarnia u Apostoła

Chełmsko Śląskie

Kawiarnia znajduje się w jednym z domów tkaczy śląskich nr 17. Specjalnością lokalu jest piernikowy deser z bitą śmietaną „Bomba Apostoła” oraz wafelki w różnych smakach „Opłatki od Apostoła”. Gospodarz wita gości od rana do wieczora  opowiadając różne ciekawostki z historii Chełmska.

0 0 0
0/5
Dom Zdrojowy (Fot. mateo)

Dom Zdrojowy

Długopole-Zdrój

W 1830 roku wybudowano krytą halę spacerową, która zawierała pijalnię oraz cukiernię. Obecnie Dom Zdrojowy mieści w swym wnętrzu pijalnię i kawiarnię „Zdrojowa”.

0 0 0
0/5

Teatralna

Długopole-Zdrój

Budynek wybudowano w 1848 roku jako halę spacerową i nazywano ja "Kolumnadą". Obecnie znajduję tu kawiarnia ze sceną, 20 metrowy parkiet oraz narożny podest dla muzyków lub niedużej trupy teatralnej.

0 0 0
0/5
Kawiarnia Horus (Fot. mateo)

Kawiarnia Horus

Długopole-Zdrój

Budynek dawnego kościoła ewangelickiego wzniesionego w 1893 roku. Obecnie mieści się w nim kawiarnia.

0 0 0
0/5
Kawiarnia Biała Lokomotywa (Fot. krystian)

Kawiarnia Biała Lokomotywa

Nowa Ruda

Kawiarnia w centrum Nowej Rudy – maleńki klimatyczny lokal, słynący w okolicy i nie tylko z kawy przyrządzanej na tysiące sposobów. Na miejscu można też zjeść domowej produkcji lody i pyszne ciasta. W klimatycznym wnętrzu na ścianach widoczna kolekcja ozdobnych łyżeczek, przywiezionych przez ...

0 0 0
0/5
Dawna Hala Spacerowa (Fot. mateo)

Dawna Hala Spacerowa

Lądek-Zdrój

Obszerny budynek w formie hali powstały w 1842r. W jej wnętrzu można podziwiać  88 kolumn. Obecnie znajduje się w niej "Kawiarnia Wiedeńska".

0 0 0
0/5

Cafe Paris

Lwówek Śląski

Kawiarnia rodzinna oferująca także domowe wypieki - kilkadziesiąt rodzajów ciast, ciasteczek, wspaniałe torty. W ofercie także catering i organizacja imprez.

0 0 0
0/5