Gospodarstwo Agroturystyczne "Izerski Poranek"

Gryfów Śląski

Ta atrakcja nie ma jeszcze zdjęcia. Może ty masz jakieś zdjęcia tego obiektu? Jeżeli tak to zaloguj się, edytuj ten obiekt i dodaj zdjęcia opisując je.

Wieża to malowniczo położona wieś u podnóża Gór Izerskich w południowo - zachodniej części kraju. Teren  potrafi przyciągnąć i zachwycić oko nawet najwybredniejszego turysty.

Malownicze, porośnięte gęsto lasami pagórki, poprzecinane szeregiem strumieni, spływających do Kwisy tworzą wspaniałe punkty widokowe na najbliższą okolicę.

Na terenie wsi oraz naszej posesji istnieją doskonałe warunki do uprawiania amatorskiego połowu ryb. Kilkukilometrowa przestrzeń to dwa ekosystemy - woda górska (Kwisa) i nizinna (jez. Złotnickie i jez. Czocha).

Można tu znaleźć wszystko: piękne trawniki, kwiaty, klomby z unikalnymi nasadzeniami oraz spokój przy akompaniamencie ptaków i szumu strumieni.

Do dyspozycji Gości są trzy komfortowe domki holenderskie z 18 miejscami noclegowymi; znajdują się tu: tv, radio, łazienki, aneks kuchenny wyposażony w nowoczesne urządzenia. Miejsce na ognisko, domek grillowy, staw łowny, plac zabaw dla dzieci i dorosłych, pole namiotowe.

Dodatkową atrakcją jest możliwość jazdy konnej.

Wieża 2
59-620, Gryfów Śląski

51.004199981689
15.397299766541

608 446 061

kontakt@izerskiporanek.pl

Sprawdź co na temat tej atrakcji mówi Google

Zobacz także pozostałe Agroturystyka

Recenzje użytkowników:

0
Brak głosów